Komosa rózgowa Strawberry Sticks (Chenopodium foliosum) 10

Komosa rózgowa Strawberry Sticks (Chenopodium foliosum) 10

Interesująca, wartościowa, łatwa w uprawie, jednoroczna roślina ozdobna i warzywna, wys. 30-50 cm o licznych pędach pokrytych ostro wcinanymi liśćmi. Liście komosy mogą być przyrządzane i spożywane jak szpinak, natomiast owoce, podobnie jak owoce truskawki.

Więcej szczegółów


2,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


30 polecanych produktów z tej samej kategorii:

Cena za 10 nasion!!!

Interesująca, wartościowa, łatwa w uprawie, jednoroczna roślina ozdobna i warzywna, wys. 30-50 cm o licznych pędach pokrytych ostro wcinanymi liśćmi. Jesienią na pędach pojawiają się liczne, soczyste owoce. Liście komosy mogą być przyrządzane i spożywane jak szpinak, natomiast owoce, podobnie jak owoce truskawki. Ładnie prezentują się na obwódkach rabat lub w pojemnikach.

Nasiona wysiewać pod osłonami w kwietniu lub bezpośrednio do gruntu na głębokość 1 cm w pierwszej połowie maja. Wschody następują po 7-14 dniach. Na miejsce stałe sadzić rośliny w drugiej połowie maja, gdy minie obawa przymrozków, w odległości 15-25 cm. Najlepiej rośnie w żyznym, umiarkowanie wilgotnym podłożu, w miejscu słonecznym.Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.