Komosa rózgowa Strawberry Sticks (Chenopodium foliosum) 10

Komosa rózgowa Strawberry Sticks (Chenopodium foliosum) 10

Interesująca, wartościowa, łatwa w uprawie, jednoroczna roślina ozdobna i warzywna, wys. 30-50 cm o licznych pędach pokrytych ostro wcinanymi liśćmi. Liście komosy mogą być przyrządzane i spożywane jak szpinak, natomiast owoce, podobnie jak owoce truskawki.

Więcej szczegółów


2,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Program lojalnościowy Nie ma punktów za ten produkt.


30 other products in the same category:

Cena za 10 nasion!!!

Interesująca, wartościowa, łatwa w uprawie, jednoroczna roślina ozdobna i warzywna, wys. 30-50 cm o licznych pędach pokrytych ostro wcinanymi liśćmi. Jesienią na pędach pojawiają się liczne, soczyste owoce. Liście komosy mogą być przyrządzane i spożywane jak szpinak, natomiast owoce, podobnie jak owoce truskawki. Ładnie prezentują się na obwódkach rabat lub w pojemnikach.

Nasiona wysiewać pod osłonami w kwietniu lub bezpośrednio do gruntu na głębokość 1 cm w pierwszej połowie maja. Wschody następują po 7-14 dniach. Na miejsce stałe sadzić rośliny w drugiej połowie maja, gdy minie obawa przymrozków, w odległości 15-25 cm. Najlepiej rośnie w żyznym, umiarkowanie wilgotnym podłożu, w miejscu słonecznym.Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę